Podstrona: Świąteczne spotkanie z emerytowanymi pracownikami Politechniki / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Świąteczne spotkanie z emerytowanymi pracownikami Politechniki

2023-12-19 , red.  Bartosz Kot
Świąteczne spotkanie z emerytowanymi pracownikami Politechniki,

Świąteczne spotkanie władz Politechniki Rzeszowskiej z emerytowanymi pracownikami uczelni odbyło się w auli Regionalnego Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnego i Biblioteczno-Administracyjnego. Oprawę muzyczną i artystyczną wydarzenia zapewnił zespół OHIO. Wydarzenie było doskonałą okazją dla byłych pracowników do spotkania się z kolegami i koleżankami z pracy oraz przedstawicielami władz uczelni.

Wśród uczestników obecni byli przedstawiciele władz Politechniki Rzeszowskiej oraz byli pracownicy uczelni: nauczyciele akademiccy, pracownicy administracji i obsługi oraz pracownicy inżynieryjno-techniczni przebywający na emeryturze lub korzystający ze świadczeń rentowych.

Zaproszonych gości przywitał rektor prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik. Po krótkim przemówieniu rektora uczestnicy wysłuchali 40-minutowego koncertu. Wykonanie programu artystycznego podczas spotkania zapewnił zespół OHIO. Po koncercie wszyscy udali się na drobny poczęstunek, podczas którego zespół wraz ze studentami Politechniki Rzeszowskiej kolędowali wspólnie z zaproszonymi gośćmi. Wydarzenie było również doskonałą okazją dla byłych pracowników uczelni do spotkania się z kolegami i koleżankami z pracy.